Leveleki Antónia WKF Karate Diákolimpia (2015) bajnok!

Főszervező: MKSZ
publikálva: 2015-11-12 09:48 – esemény dátuma: .

2015. november 7-én lezajlott a 2015-16. évi WKF Karate Diákolimpia, amire idén az MSKSZ tagszervezetei közül a „PEST-BUDAI” Shotokan Karate Club készített fel és indított versenyzőket. A fiatalok derekasan helytálltak és három érmet, egy arany és két bronzérmet hoztak.

Az idei Diákolimpián 48 egyesület (38 szerzett érmet) 652 versenyzője vett részt. A „PEST-BUDAI” Shotokan Karate Clubot 7 fiatal versenyző képviselte haladó kumite kategóriában.
WKF Karate Diákolimpia 2015-16 fotó
Leveleki Antónia kiváló teljesítménnyel, magabiztos versenyzéssel, gyönyörű jodan rúgásokkal nyerte meg kategóriáját és lett Diákolimpiai Bajnok.

Módos Kata szép chudan zukikkal hozta a meccseit, de a döntőbe jutásért vívott küzdelemben egy ponttal kikapott. A bronzmeccsét szépen hozta.

Módos Melinda körmérkőzéseket vívott és remek tempójú kizami zukikkal és uramawashi gerivel sikerült bronzérmet szereznie.

Sajnos további indulóink esetében nem volt szerencsénk a bírói döntésekkel, mert három, már éremért folyó, döntetlennel végződött mérkőzésünkből egyszer sem mi voltunk a „kedvezményezettek”.

Gratulálunk a bajnoknak és természetesen a többieknek is, hiszen mindannyian kiválóan helytálltak a küzdelmek során!